{"first":":first","cssSlides":".slide","cssMenu":".rotator-menu","cssPrev":".rotator-prev","cssNext":".rotator-next","cssTimer":".rotator-timer","cssLightBackground":".rotator-bg-light","cssDarkBackground":".rotator-bg-dark","delay":15000,"type":"fade","speed":1000}

Reprezentowanie zakładów opieki zdrowtonej w negocjacjach zakupowych i innych postepowaniach o charakterze gospodarczym.

Przygotowanie oraz realizacja inwestycji polegającej na budowie nowego szpitala matki i dziecka.

Wykonywanie zadań inwestora lub inwestora zastępczego dla zakładów opieki zdrowotnej utworzonych przez Województwo Wielkpolskie.

Aktualności

Administrator 16 listopad 2018

Trwają prace na placu budowy Wielkopolskiego Centrum Zdrowia Dziecka

Plac budowy Wielkopolskiego Centrum Zdrowia Dziecka został w całości odgrodzony, zainstalowano zaplecze kontenerowe dla potrzeb obsługi budowy, zniwelowano teren i wytyczono tymczasowe ciągi komunikacyjne na potrzeby prowadzonych prac. Rozpoczynają się prace związane z wykopami i ich zabezpieczeniem, powstaje mur oporowy. 14 listopada odbyła się już czwarta Narada Budowy z udziałem Inwestora Zastępczego, a więc Szpitali Wielkopolski sp. z o.o., Generalnego Wykonawcy WARBUD S.A. oraz Nadzorów branżowych, które sprawuje SWECO CONSULTING sp. z o.o. Kilkunastoosobowy zespół sprawuje pieczę nad prawidłowością przebiegu procesu inwestycyjnego.

więcej
Administrator 19 październik 2018

Komunikat spółki Szpitale Wielkopolski w związku z materiałem emitowanym w programie "Teleskop" na antenie TVP3 Poznań

Komunikat w związku z materiałem autorstwa reportera Anny Molskiej wyemitowanym w wydaniu programu informacyjnego ,,Teleskop’’ w telewizji TVP3 Poznań w dniu 17 października 2018r. pt.: „10 milionów dla byłego pracownika służb PRL?”

więcej
Administrator 18 październik 2018

Umowa z firmą świadczącą pełnobranżowy nadzór inwestorski nad budową Wielkopolskiego Centrum Zdrowia Dziecka zawarta!

Usługi w zakresie nadzoru nad pracami związanymi z budową Wielkopolskiego Centrum Zdrowia Dziecka będzie świadczyć firma Sweco Consulting sp. z o.o.

więcej
Administrator 17 październik 2018

Umowa z generalnym wykonawcą Wielkopolskiego Centrum Zdrowia Dziecka podpisana!

Nic nie stoi już na przeszkodzie aby ruszyła budowa Wielkopolskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Poznaniu. Działka przy ulicy Wrzoska jest przygotowana, a umowa z generalnym wykonawcą- firmą Warbud- podpisana. Na placu budowy zrobili to dziś prezes spółki Szpitale Wielkopolski- Izabela Grzybowska i prezes firmy Warbud- Jerzy Werle.

więcej
Administrator 25 wrzesień 2018

Budowa sieci wodociągowej dla Wielkopolskiego Centrum Zdrowia Dziecka

3 września br. rozpoczęła się budowa sieci wodociągowej, z której będzie korzystać nowy Szpital Pediatryczny.

więcej